W 2020 roku Lokalna Organizacja Turystyczna realizuje projekt pn. „W powiecie limanowskim pomagamy pszczołom”. W ramach projektu oprócz zrealizowanego już konkursu fotograficznego, organizacji nasadzeń roślin miododajnych, I Powiatowej Konferencji Pszczelarskiej (online) dla pszczelarzy planujemy także zorganizowanie kampanii „W powiecie limanowskim pomagamy pszczołom”.

W ramach kampanii wykonaliśmy etykiety na miody, które przekażemy Państwu do promocji swoich miodów. Chcemy przekazać również 300 słoiczków miodu o pojemności ok. 200 ml pensjonariuszom Domów Pomocy Społecznej w Mszanie, Limanowej, Szczyrzycu oraz Kasinie Wielkiej.

W związku z powyższym Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego zwraca się do Państwa z ogromną prośbą o przekazanie kilku litrów miodu od koła pszczelarskiego, które następnie doręczymy osobom potrzebującym. Fakt ten nagłośnimy w mediach i wypromujemy gest z Państwa strony.

W przypadku pozytywnej decyzji dotyczącej podarowania miodu, prosilibyśmy o przekazanie słoików do naszej siedziby (Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego, ul. Józefa Marka 9, 34-600 Limanowa, pok. 232, numer kontaktowy: 18 3337 903) do dnia 06.11.2020 r. Przy tej okazji przekazalibyśmy także Państwu etykiety na słoiki, o których mowa powyżej. W ramach projektu otrzymają Państwo także od nas rośliny miododajne do nasadzeń.